Hakkımızda

GRD Mühendislik Doğalgaz Isı Sistemleri Dikmen Caddesi Çankaya Ankara’da faaliyete başlamış olup, ilerleyen yıllarda Orhan Kemal Caddesi Siteler Altındağ Ankara şubesi ile kurulduğu günden bugüne kadar kaliteden ödün vermeyen ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmete devam etmektedir. Kadromuzda deneyimli ve uzman kişiler bulundurarak çözüm ve başarı odaklı  çalışmalarını bugün hala titizlikle sürdürmektedir. 

Firmamız, bireysel ve proje  çözümleri olmak üzere kişiye ve ihtiyaca göre çözümler sunmaktadır. Bireysel kapsamda ısıtmada yoğuşmalı kombi, kazan, dükkan, Endüstriyel cihazlar vb. çözümleri ile dükkan, konut ve villa ölçeğindeki yapılarda  aradığınız konfor ve kaliteli hizmeti tek elden sunma imkanına sahipiz.

Proje bazında ise, otel, hastane, residence, AVM, resmi hizmet binaları, iş merkezi, fabrika,  showroom tarzı yerlerde ısıtma kazanı, kaskad  sistemi gibi çeşitli çözümlerimiz ile proje çizimi, ihtiyacınıza uygun ürün seçimi, satış ve uygulama  hizmetlerini siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Kurulduğumuz tarihten bugüne kadar güvenilir, hizmet odaklı, çevreye ve toplumsal hayata  saygılı çözümler sunmaktayız. Firmamız dürüstlük ve şeffaflık ilkesine bağlı olup kaliteyi son teknoloji  ürünler ile müşterilerine sunmayı amaç edinerek faaliyetlerine devam etmektedir.